Chelsea tronditet, Sheffield shënon sërish - Gazeta Express

Chelsea tronditet, Sheffield shënon sërish

Sport

Gazeta Express

11/07/2020 19:07

Sheffield ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Chelseat, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin e Sheffield Unitedit dhe vlen për xhiron e 35-të të Premierligës.

Në minutën e 33-të ndeshjes, Oliver McBurnie e dyfishoi epërsinë e vendasve, përmes një goditjeje të saktë me kokë, raporton Gazeta Express.