Chelsea po e shkel Juventusin - Gazeta Express

Chelsea po e shkel Juventusin

Sport

Gazeta Express

23/11/2021 22:23

Chelsea i ka shënuar edhe dy gola të shpejtë Juventusit.

Në fillim të pjesës së dytë, Reece James shënoi për 2-0 në minutën e 56’, dhe Callum Hudson-Odoi për 3-0 në atë të 58’, raporton Gazeta Express.

Lexo Edhe: