Chelsea me Lukakun titullar, nis mbrojtjen e titullit në shtëpi kundër Zenitit - Gazeta Express

Chelsea me Lukakun titullar, nis mbrojtjen e titullit në shtëpi kundër Zenitit

Futboll

Gazeta Express

14/09/2021 20:07

Janë publikuar edhe formacionet për sfidën mes Chelsea dhe Zenit St. Petersburg.

Kampioni e nis mbrojtjen e titullit nga ora 21:00 në Stamford Bridge.

Lexo Edhe:

Super ekipit të Thomas Tuchel i janë bashkuar edhe dyshja, Romelu Lukaku dhe Saul, raporton Express.

Chelsea:

Zenit St. Petersburg:

Kritsyuk, Sutormin, Chistiakov, Rakitskiy, Santos, Barrios, Wendel, Kuzyaev, Claudinho, Azmoun, Malcom.