Chantel mahnit me bikinet rozë - Gazeta Express
string(30) "chantel-mahnit-me-bikinet-roze"

Yjet

Gazeta Express

28/10/2022 19:21

Chantel mahnit me bikinet rozë

Yjet

Gazeta Express

28/10/2022 19:21

Chantel Jeffries ka treguar trupin e saj seksi në bikine rozë teksa është parë duke marrë diell në plazhin e Miamit

Ajo vazhdimisht tregon asetet e saj të bukura.

Lexo Edhe:

Të enjten Chantel Jefrries ka treguar trupin e saj seksi në bikine rozë të mbyllura në bikine teksa ka marrë diell në një plazh në Miami të Floridas.

Ylli 30 vjeçar i rrjeteve sociale thjesht është dukur bukur dhe me stil në këto foto.

Pos fotove në plazh ajo ka postuar edhe një set tjetër të fotove në të brendshme në profilin e saj në Instagram. /GazetaExpress/