Çfarë thotë Teuta Krasniqi për ndarjen e ish burrit të saj Bleros me Afronën - Gazeta Express
string(76) "cfare-thote-teuta-krasniqi-per-ndarjen-e-ish-burrit-te-saj-bleros-me-afronen"

Çfarë thotë Teuta Krasniqi për ndarjen e ish burrit të saj Bleros me Afronën

TV/Film

Gazeta Express

21/10/2022 18:50

Aktorja e njohur kosovare Teuta Krasniqi ishte pjesë e emisionit “Mirage”.

Aktorja mori pjesë në rubrikën “Kë Zgjedh”, ku u “detyra” të bënte zgjedhjen e saj për disa nga fytyrat publike, shkruan lajmi.net.

Ndër tjerash ajo foli për herë të parë edhe për ndarjen e Bleros dhe Afronës.

Për ta parë deklaratën e saj ndiqeni VIDEON: