Çfarë thotë Egla për sekretin e Heidit: Më tregoi kur flisnim për Romeon - Gazeta Express
string(71) "cfare-thote-egla-per-sekretin-e-heidit-me-tregoi-kur-flisnim-per-romeon"

TV/Film

Gazeta Express

30/04/2024 21:16

Çfarë thotë Egla për sekretin e Heidit: Më tregoi kur flisnim për Romeon

TV/Film

Gazeta Express

30/04/2024 21:16

Pak para spektaklit të mbrëmjes së sotme, në shtëpinë e “Big Brother Vip” kanë nisur diskutimet.

Teksa Egla ka qëndruar me Julin në oborr kanë biseduar lidhur me Heidin dhe lojën e saj.

Lexo Edhe:

Egla u shpreh se Heidi i ka treguar disa gjëra në lidhej me të dhe Romeon në filllim të lidhjes së tyre, gjëra të cilat Egla nuk do ia përdorte kurrë për ta sulmuar.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Egla: E ka thënë diçka që s’ia kam përdorur dhe s’kam për t’ja përdorr kurrë, më tregoi kur flisnim për Romeon momenetet e para ndjeja pasiguri te ju i thoja, po nuk më kupton asnjëherë më tha, më ka thënë gjëra që një njeri e bën të mendoj dy herë para se të lidhet me dikë.