Çfarë punëtore është Luana? - Gazeta Express

Çfarë punëtore është Luana?

Yjet

Gazeta Express

01/06/2021 23:42

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca duket se është një punëtore e madhe

S’paku kështu është dukur ajo në një video që ka postuar në Instagram e ku duket se ka gjetur mundun që ta pastrojë skenën.

Luana pritet shumë shpejt t’i kthehet televizionit por sigurisht se ajo do të sjellë edhe ndonjë këngë të re para se të fillojë sezoni.

“Ju punuat sot”, ka shkruar poshtë kësaj video Luana e ku është pëlqyer shumë nga fansat e saj. /GazetaExpress/