Çfarë po xhiron Bora Zemani? - Gazeta Express
string(27) "cfare-po-xhiron-bora-zemani"

Çfarë po xhiron Bora Zemani?

Yjet

Gazeta Express

13/07/2023 20:10

Bora Zemani ka postuar disa foto në Instagram të cilat i ka përshkruar me emotikonin e “filmit”

Ajo është njëra prej prezantuesve më të përfolura në trojet shqiptare dhe në botën e showbizzit.

Lexo Edhe:

Por, Bora Zemani në CV-në e saj në Instagram nuk është vetëm prezantuese pasi që ajo thotë se është edhe këngëtare, aktore, influencere dhe modele.

Sot ajo ka postuar një sërë fotosh ku është në plazh e ku ka treguar se është në xhirime.

A është në xhirime të ndonjë kënge apo të ndonjë filmi, kjo mbetet të shihet pasi që kujtojmë se ajo është shumë strikte sa i përket projekteve të saja dhe s’para i ndanë ato me mediat. /GazetaExpress/