Çfarë po ndodh në Ohër, shefi i kabinitetit të Konjufcës del me një postim - Gazeta Express
string(74) "cfare-po-ndodhe-ne-oher-shefi-i-kabinitetit-te-konjufces-del-me-nje-postim"

Çfarë po ndodh në Ohër, shefi i kabinitetit të Konjufcës del me një postim

Lajme

Gazeta Express

18/03/2023 17:51

Shefi i kabinetit të krytearit të Kuvendit të Kosovës, Ilir Kërçeli ka reaguar për takimet që po mbahen në Ohër.

Ai ka thënë se Serbia do të kthehet nga qyteti maqedonas destruktive si gjithmonë dhe sipas tij kësaj herë do të marrë koston e merituar.

Lexo Edhe:

Kërçeli tutje ka shkruar se s’ka Asociacion anti-kushtetues që cënon shtetësinë e Kosovës.

“Serbia kthehet nga Ohëri, destruktive si gjithmonë. Veq kesaj radhe do e marrë edhe koston e merituar.

Nuk ka asociacion i cili shkel Kushtetutën e cenon integritetin dhe sovranitetin e Republikës së Kosovës”, ka shkruar Kërçeli./Expres/