Çfarë po ndodh- Santiana qan me dënesë, Ylli i qëndron afër - Gazeta Express
string(57) "cfare-po-ndodh-santiana-qan-me-denese-ylli-i-qendron-afer"

Rozë

Gazeta Express

10/12/2023 13:59

Çfarë po ndodh- Santiana qan me dënesë, Ylli i qëndron afër

Rozë

Gazeta Express

10/12/2023 13:59

Santiana ka qarë sot gjatë ditës derisa ishte duke qëndruar në dhomën e grimit me Bucin dhe Besin.

Ajo ka filluar të qajë pasi u ndje keq pas një debati që e pati me Bucin për banorët e tjerë të shtëpisë.

Lexo Edhe:

Pas kësaj, Buci u mundua që t’i qëndrojë afër po ajo nuk deshti.

“Shko pi cigare, dilni jashtë. Më lini vet”, ka thënë Santiana.

Kurse, Buci ia ktheu duke i thënë që nuk dëshiron të dalë dhe se do të qëndrojë aty.