Çfarë po ndodh? Luizi ka një paralajmërim për Kiarën - Gazeta Express
string(51) "cfare-po-ndodh-luizi-ka-nje-paralajmerim-per-kiaren"

TV/Film

Gazeta Express

04/04/2023 20:09

Çfarë po ndodh? Luizi ka një paralajmërim për Kiarën

TV/Film

Gazeta Express

04/04/2023 20:09

Ndërsa po bënte një xhiro rreth pishinës me Kiarën, Luizi e ka paralajmëruar të dashurën që mos intimidohet gjatë spektaklit të sotëm.

Mesa duket Luizi ka ndërmend të bëjë diçka, ose edhe e ka bërë, dhe nuk do që të ketë një reagim nga Kiara.

Biseda!

Luizi: Çfarëdo të dëgjosh sot në prime, veç ki besim tek unë. Mos u intimido. Mos u keqkupto, mos reago!

Kiara: Pse çfarë ka ndodhur këto ditë se nuk e di unë?

Luizi: Asgjë. Ti e di që unë të dua më shumë se veten. Duro sa të bëj edhe marrëzitë që kam ndërmend.