Çfarë po ndodh, Luana rrethohet me meshkuj - Gazeta Express

Çfarë po ndodh, Luana rrethohet me meshkuj

Yjet

Gazeta Express

07/06/2021 23:33

Luana Vjollca ka postuar disa fotografi interesante në Instagram

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare është shumë aktive në rrjetet sociale.

Derisa para disa dite ajo ishte pjesë e një fotosesioni me veshje të Blerina Kllokoqi -Rugova, sonte Luana është parë e rrethuar me plot meshkuj.

Ajo nuk ka treguar se a është ky ndonjë xhirim i ndonjë kënge por që më shumë mundësi është ndonjë skenë e ndonjë klipi të saj. /GazetaExpress/