Çfarë po kërkon Butrinti në Monaco – mos ndonjë këngë të re befasi - Gazeta Express

Muzike

Gazeta Express

09/07/2021 20:58

Çfarë po kërkon Butrinti në Monaco – mos ndonjë këngë të re befasi

Muzike

Gazeta Express

09/07/2021 20:58

Këngëtari Butrint Imeri është parë sonte në Monaco derisa po shijon këngën “Dale” bashkë me Kidën e Ledri Vulën

Kënga e tij “Dale” ka edhe 3 orë për të arritur 10 milionë klikime për një javë, derisa këtë sukses Butrinti është duke e shijuar me koncerte por duket se edhe më këngë të reja.

Lexo Edhe:

Këngëtari sot është parë në Monaco derisa në një postim të dy fotografive në Instagram ai ka shkruar se është në Monaco por duket se ka shkruar edhe një status që duket si një varg i këngës.

“U bo vone n’Monako e une po t’pres ty! 😬”, ka shkruar ai poshtë këtyre fotografive ditën e djeshme.

Ndërkohë në një postim të AVD Digital në InstaStory shihet se kënga “Dale” e Butrintit, Ledrit dhe Kidës është bërë trend numër 1 në Shqipëri, Zvicër dhe Suedi derisa në vendin e tretë është në Germani. /GazetaExpress/