Çfarë po i mungon Heidit pas shtatzënisë? - Gazeta Express
string(40) "cfare-po-i-mungon-heidit-pas-shtatzenise"

Çfarë po i mungon Heidit pas shtatzënisë?

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 23:21

Modelja kosovare, Heidi Lushtaku  ishte bërë nënë krejtësisht në mënyrë të fshehur, teksa ka lindur djalë me partnerin e saj, futbollistin turk Merih Demiral

Ish e fejuara e Robin Krasniqit kishte befasuar shumë kënd kur kishte lajmëruar se ishte bërë nënë e një djali të porsalindur.

Lexo Edhe:

Madje këtë Heidi e kishte bërë të ditur disa ditë para se Robin Krasniqit të martohej me bukuroshen dhe modelën Marigona Krasniqi.

E pas më shumë se dy muajve, Heidit duket se është duke i munguar diçka nga shtatzënia e saj.

“Me mungon barku i shtatzënisë”, ka shkruar ajo në gjuhën angleze duke saktësuar se i mungon barku barkun i fryrë. Kësaj thënie ajo ka shtuar edhe disa fotografi gjatë kohës së shtatzënisë të cilat nuk i kishin parë fansat e saj.  /GazetaExpress/