Çfarë ndodhi me Dafina Zeqirin – shleu tërë fotot nga Instagrami - Gazeta Express
string(62) "cfare-ndodhi-me-dafina-zeqirin-shleu-tere-fotot-nga-instagrami"

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 22:39

Çfarë ndodhi me Dafina Zeqirin – shleu tërë fotot nga Instagrami

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 22:39

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka shlyer shumicën e fotove të saj nga Instagrami, duke lënë vetëm ato të javës së fundit

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se ka vendosur për një kapitull të ri në karrierën e saj.

Lexo Edhe:

Kjo pasi që ajo ka shlyer të gjitha fotot në Instagram që i ka bërë gjatë këtij viti dhe viteve të mëparshme duke lënë vetëm fotot e javës së fundit.

Dafina ka lënë fotot me këngëtarin Alban Skenderaj, me të cilin ajo ka paralajmëruar një bashkëpunim dhe disa foto të reja që ka postuar sonte.

“Shumë energji”, ka shkruar ajo poshtë fotove që ka postuar sonte, duke paralajmëruar kështu projekte të reja.

Kujtojmë që Dafina është njëra prej këngëtarëve më të angazhuara gjatë tri viteve të fundit në Kosovë. /GazetaExpress/