Çfarë ndodhi? Fansi i Luizit bëhet fans i Oltës - Gazeta Express
string(46) "cfare-ndodhi-fansi-i-luizit-behet-fans-i-oltes"

Yjet

Gazeta Express

25/08/2023 21:43

Çfarë ndodhi? Fansi i Luizit bëhet fans i Oltës

Yjet

Gazeta Express

25/08/2023 21:43

Olta Gixhari ka publikuar një video ku përmbledh në disa foto pushimet e saj në jug të Shqipërisë dhe shpejt video ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Mes komenteve të shumta, ka dalluar edhe Kevin Jacobs, fituesi i “Big Brother Kanada”, i përmendur shpesh nga Luizi brenda shtëpisë.

Lexo Edhe:

 Kevin Jacobs me të mësuar mbi Luizin dhe famën e tij, u shndërrua në një ndër fansat më të flaktë të këngëtarit gjatë lojës së BBV.

Por së fundmi ai ka surprizuar duke i komentuar Olta Gixharit një emoji, por aktorja nuk i ka kthyer asnjë replikë.