“Çfarë fame ka ajo”, Antonela ironizon me Beniadën - Gazeta Express

“Çfarë fame ka ajo”, Antonela ironizon me Beniadën

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 14:10

As mbrëmja e djeshme nuk është mbyllur pa debate dhe diskutime mes banorëve.

Ata janë mbledhur në oborr dhe nuk i kanë kursyer ironitë dhe akuzat ndaj njëri-tjetrit.

Lexo Edhe:

Shkak është bërë një koment i bërë nga Einxheli lidhur me karrierën dhe angazhimet televizive të Antonelës.

Pak minuta më vonë Antonela është përpjekur t’ia kthejë banorëve me të njëjtën monedhë.

“Nëse do fillojmë do flasin hajde flasim. Edhe unë përshembull mund të them për Beniadën që nuk e njoh. Vetëm se ka thënë se del nudo për 100.000 euro nuk më bën dhe aq përshtypje”, tha ajo.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.