Çfarë dhurate luksoze ka marrë Butrint Imeri për ditëlindje - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

03/07/2021 11:04

Çfarë dhurate luksoze ka marrë Butrint Imeri për ditëlindje

Rozë

Gazeta Express

03/07/2021 11:04

Këngëtari Butrint Imeri mbrëmë ka festuar ditëlindjen e tij, e duket se për këtë ai ka marrë një shpërblim të mirë

Kjo shihet me disa video që ai ka postuar nëpër rrjetet sociale e ku shihet se këngëtari kosovar ka fituar një veturë luksoze tepër të shtrenjtë.

Lexo Edhe:

Ndërkohë, në këtë aheng të Butintit janë parë shumë të njohur tjerë të skenës sonë, përfshirë edhe Don Gjonin dhe disa të tjerë.

Përndryshe, ai mbrëmë edhe lansoi këngën “Dale”, e cila është një bashkëpunim i tij me Kidën dhe Ledri Vulën, këngë e cila ka arritur më shumë se 728 mijë klikime për 10 orë të lansimit të saj.  /GazetaExpress/