Çereku i tretë: Ylli po avancon ndaj Trepçës, 10 minuta nga titulli - Gazeta Express
string(65) "cereku-i-trete-ylli-po-avancon-ndaj-trepces-10-minuta-nga-titulli"

Futboll

Gazeta Express

23/05/2024 20:29

Çereku i tretë: Ylli po avancon ndaj Trepçës, 10 minuta nga titulli

Futboll

Gazeta Express

23/05/2024 20:29

Ka përfunduar çereku i tretë i finales së pestë dhe vendimtare në basketboll mes Trepçës dhe Yllit.

Rezultati pas 30 minutave është 37:41, shkruan Gazeta Express

Lexo Edhe:

Çereku i parë u mbyll me epërsi prej gjashtë pikëve të suharekasve, por mitrovicasit shkrinë epërsinë në 10 minutëshin e dytë.

I dyti u mbyll me rezultat të barabartë 30:30, kurse në të tretin suharekasit rikthyen epërsinë dhe po avancojnë me katër pikë

Një atmosferë fantastike po mbizotëron në “Minatori” të Mitrovicës me palestrën e stërmbushur me tifozë.