Çereku i parë: Danimarka po fiton ndaj Kosovës - Gazeta Express
string(45) "cereku-i-pare-danimarka-po-fiton-ndaj-kosoves"

Basketboll

Gazeta Express

05/08/2023 21:09

Çereku i parë: Danimarka po fiton ndaj Kosovës

Basketboll

Gazeta Express

05/08/2023 21:09

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes mes Kosovës dhe Danimarkës.

Rezultati pas 10 minutave të parë është 17:24 për Danimarkën, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Danimarka e dominoi totalisht çerekun e parë, duke mos i dhënë fare hapësirë “Dardanëve”.

Kujtojmë se Kosovës i nevojitet fitorja me shtatë pikë epërsi ose më shumë për t’u kualifikuar tutje.