Central Cee arrin në Prishtinë, e bënë “shqiponjën” më të mbërritur në Kosovë - Gazeta Express
string(74) "central-cee-arrin-ne-prishtine-e-bene-shqiponjen-me-te-mberritur-ne-kosove"

Central Cee arrin në Prishtinë, e bënë “shqiponjën” më të mbërritur në Kosovë

Muzike

Gazeta Express

27/12/2022 20:32

Njëri prej reperëve më të mirë në Britani dhe në botë, Central Cee ka arritur sonte në Kosovë dhe menjëherë ka treguar madhështinë e tij

Atë e kanë pritur pronarët e njërës prej diskotekave më të mëdha në Ballkan “VENOM NightClub”, ku sonte pritet që të përformojë në këtë klub.

Lexo Edhe:

Ky është njëri prej emrave tjerë që VENOM sjell në Kosovë.

Parë në VENOM përformuan DaBaby, Inna, Dutchavelli e tani edhe Central Cee. /GazetaExpress/