Cena mashtroi, nuk u shfaq nudo në Oscars - Gazeta Express
string(40) "cena-mashtroi-nuk-u-shfaq-nudo-ne-oscars"

TV/Film

Gazeta Express

11/03/2024 20:49

Cena mashtroi, nuk u shfaq nudo në Oscars

TV/Film

Gazeta Express

11/03/2024 20:49

John Cena nuk ishte fare lakuriq në skenën e Oscar.

Një foto nga prapaskenë, e Entertainment Tonight zbulon se në fakt John Cena ka pasur të brendshme. Bëhet fjalë për ato lloj që mbajnë vajzat teksa veshin fustan të tejdukshëm në pjesën e ijëve.

Lexo Edhe:

Pra, edhe pse mbante një zarf përpara pjesëve intime dhe më pas Jimmy Kimmel e mbuloi me çarçaf, nuk ka guxuar aq shumë sa personazhi i para 50 viteve që doli në Oscar tërësisht nudo. Pikërisht atë kujtoi sot edhe John Cena teksa dha çmimin e Kostumografisë më të mirë.

Pra, edhe pse mbante një zarf përpara pjesëve intime dhe më pas Jimmy Kimmel e mbuloi me çarçaf, nuk ka guxuar aq shumë sa personazhi i para 50 viteve që doli në Oscar tërësisht nudo. Pikërisht atë kujtoi sot edhe John Cena teksa dha çmimin e Kostumografisë më të mirë.