Çel “Trendafil” i Bardhit - Gazeta Express
string(23) "cel-trendafil-i-bardhit"

Muzike

Gazeta Express

09/11/2021 22:31

Çel “Trendafil” i Bardhit

Muzike

Gazeta Express

09/11/2021 22:31

Reperi dhe këngëtari Bardhi ka lansuar albumin e tij më të ri.

Bardhi ka lansuar albumin e tij më të ri, një të tillë që e kishte paralajmëruar që një kohë në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Reperi dhe këngëtari në këtë album ka disa bashkëpunimi, ku veçohet ai me reperin dhe këngëtarin Ledri Vula me të cilin ai këndon këngën “Copë Copë”.

Por, spikatin këngë interesante si kënga “Kqyri” në bashkëpunim me Mercy kurse nuk mungon edhe bashkëpunimi i ri i tij me Alketën, me të cilën këngëtare ai ka edhe hitin Emanuela.

Të ftuar në album janë edhe Kidda, DJ Kont, DJ Darkchild, Donjeta Morina, YZ, SAMO, Nush, Bela, Gjesti, etj. /GazetaExpress/

Këtu mund ta dëgjoni albumin e ri të Bardhit…