Çekia – Shqipëria, formacionet ZYRTARE - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

08/06/2021 19:18

Çekia – Shqipëria, formacionet ZYRTARE

Sport

Gazeta Express

08/06/2021 19:18

Janë publikuar formacionet zyrtare për miqësoren mes Rebulikës së Cekisë dhe Shqipërisë.

Edi Reja edhe në këtë miqësore do të rreshtohet me formacionin 3-5-2, derisa në port ka startuar me Selmaninin, raporton Express.

Shqipëria vjen në këtë miqësore pas barazimit 0-0 me Uellsin.

Çekia:

Shqipëria: Selmani; Djimsiti, Ismajli, Kumbulla; Veseli, Abrashi, Bare, Kallaku, Trashi; Manaj, Çikalleshi. /Gazeta Express/