Catherine, e nxehtë në bikine të kuqe - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

28/06/2021 22:12

Catherine, e nxehtë në bikine të kuqe

Yjet

Gazeta Express

28/06/2021 22:12

Catherine Tyldesley ka ngritur temperaturat në bikine të kuqe derisa ka shijuar rrezet e diellit në det

Ajo në fillim të këtij muaji ka thënë se ka vuajtur nga hormonët që i kanë shkaktuar “veshjet”.

Lexo Edhe:

Catherine Tyldesley është dukur sensacionale të hënën derisa ka treguar fizikun e saj të tonifikuar derisa ka pozuar në bikine të kuqe.

Ylli i Coronation Street (37) ka shkruar se “ajo dhe deti janë të bekuar”. /GazetaExpress/