Cardi B flet për operacionet plastike, që e ndryshuan atë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/02/2021 21:16

Cardi B flet për operacionet plastike, që e ndryshuan atë

Yjet

Gazeta Express

23/02/2021 21:16

“Ndihem shumë më e lehtësuar”, kështu ju jep kredita operacioneve plastike Cardi B pasi që i është kthyer vetëbesimi nga një “vajzë jo e bukur dhe jo aq seksi në një vajzë më të bukur dhe më seksi”.

Cardi B ka thënë se operacionet kozmetike e ka ndihmuar atë për të larguar disa pasiguri që i ka pasur si fëmijë.

Në një bisedë intime me Marie Carey për një intervistë me një revistë, Cardi (28) ka folur për rritjen e saj në Bronx dhe pastaj arritjen të fama e cila e ndihmoj transformimin e dukjes së saj, për të cilën ajo ishte bulizuar më parë.

“Isha më të vërtetë shumë e dobët kur isha e re dhe në Bronx pëlqehen më shumë vajzat në peshë dhe me të pasme të mëdha kështu që djemtë me thoshin “Shikojeni këtë drasën që nuk ka të pasme”. “A ka gjoks ti”. Tërë këto gjëra kanë bërë që unë të ndihem keq”, ka thënë krijuesja e hitit WAP për Mariah Carey. /GazetaExpress/