Cara, sensacionale në fotot për Dior - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/11/2021 20:30

Cara, sensacionale në fotot për Dior

Yjet

Gazeta Express

23/11/2021 20:30

Cara Delevingne është dukur sensacionale derisa ka bërë foto ku tregon stilin e saj në fushatën e re të marketingut për Dior

Cara Delevingne ka treguar trupin e saj të bukur në fotot e reja derisa ajo është në fushatën e re të aksesorëve të Dior, konkretisht Joaillerie.

Lexo Edhe:

Modelja (29) është dukur sensacionale në jelekun bardh dhe zi në një fotografi që e ka bërë në disa foto derisa ka modeluar për Victoire de Castellane.

Cara, e cila është emëruar ambsadore për Dior Joallerie më 2019, a treguar koleksionin e Rose des vents, e cila është pasuruar me shtesa të reja. /GazetaExpress/