Cara, paraqet asetet e saj me veshje sportive - Gazeta Express

Cara, paraqet asetet e saj me veshje sportive

Yjet

Gazeta Express

16/02/2021 19:20

Cara Delevingne ka treguar trupin e saj seksi derisa ka pozuar me veshje sportive të koleksionit të ri të kompanisë Puma

Ajo filloi modelingun prej moshës 10 vjeçare dhe që nga atëherë është njëra prej yjeve më të kërkuara në botë.

Cara Delevingne ka treguar se është njëra prej më të mirave pasi që ka modeluar për koleksionin e ri të Pumës për veshjet Joga.

Supermodelja 28 vjeçare ka treguar trupin e saj të bukur derisa shihet duke pozuar para aparatit. /GazetaExpress/