Capital T takohet me Milot Rashicën, e quan vëlla - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/02/2020 14:47

Capital T takohet me Milot Rashicën, e quan vëlla

Rozë

Gazeta Express

23/02/2020 14:47

Këngëtari Capital T është takuar me Milot Rashicën.

Reperi Trim Ademi, i njohur ndryshe si Capital T është një nga personat i cili konsiderohet shumë i shoqërueshëm dhe i afërt

Atë shpesh e shohim në shoqëri të emrave të njohur të estradës dhe jo vetëm.

Së fundmi është takuar me futbollistin shqiptar, Milot Rashica, me të cilin kanë realizuar edhe një fotografi.

Foton, si Capital T ashtu edhe Miloti e kanë hedhur në llogaritë e tyre në Instagram dhe pranë saj e kanë quajtur njëri-tjetrin vëlla

View this post on Instagram

With my broski 💪🏻💪🏻💪🏻

A post shared by Capital T (@truekapo) on