Capital T paralajmëron album nga karantina - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/04/2020 23:29

Capital T paralajmëron album nga karantina

Rozë

Gazeta Express

29/04/2020 23:29

Reperi Capital T ka bërë një postim të rrallë në Instagram sonte

Reperi, i cili ka vite që është në skenën e repit kosovar ka paralajmëruar albumin e tij më të ri.

“A thu more a e dinë këta çfarë albumi këna bo”, thotë Capital derisa këtë bashkëbisedim e bën me maçokun e tij.

View this post on Instagram

🐈 spi besohet 😂😂😂 #SKULPTURE

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Kujtojmë se Capital T, emri i vërtetë i të cilit është Trim Ademi dhe është djali i kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës, vazhdimisht përpos klipeve të ndryshme pas dy tri viteve lanson edhe albume muzikore.

Sigurisht, ky pritet të jetë albumi i tij i radhës. /GazetaExpress/