Candice tregon pse është supermodele - Gazeta Express

Candice tregon pse është supermodele

Yjet

Gazeta Express

12/11/2021 21:52

Candice Swanepoel ka treguar trupin e saj seksi derisa ka bërë një set të ri fotografish

“Mirë se vini në botën e mrekullive”, kështu është paraqitur në një veshje tropikë dhe bikine në fotosesionin e fundit, supermodelja Candice Swanepoel.

Lexo Edhe:

Candice Swanepoel ka postuar këto foto të enjten në Instagram derisa ka treguar asetet e tjera seksi për bikinet e Tropi cof C.

Modelja 33 vjeçare ka marrë pëlqime të shumta nga 16.2 milionë fansat  saj.

Ish engjëlli i Victoria’s Secret ka pozuar derisa ka pozuar seksi duke thënë sloganin e kompanisë në fjalë. /GazetaExpress/