Cana, baba për herë të dytë, zbulohet emri i vajzës - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

17/01/2020 23:16

Cana, baba për herë të dytë, zbulohet emri i vajzës

Sport

Gazeta Express

17/01/2020 23:16

Familja e ish-kapitenit legjendar të Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është shtuar me një vajzë

Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika ia kanë bërë realitet dëshirën Boikenit të vogël.

Familja e ish-kapitenit legjendar të Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është shtuar me një vajzë.

Vogëlushja dhe gjithashtu bashkëshortja e ish-liderit kuqezi gëzojnë shëndet të plotë dhe tashmë shumë lumturi. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar ekskluzivisht edhe emrin e vogëlushes. Enkeleida është anëtarja më e re në familjen Cana.

Ardhja në jetë e vajzës, ishte edhe arsyeja që Lorik Cana mungoi në ndeshjen “Golden Team, Albania” më 10 janar.