Calhanoglu ia bën sefte me Interin, shënon gol të bukur - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

28/07/2021 18:42

Calhanoglu ia bën sefte me Interin, shënon gol të bukur

Futboll

Gazeta Express

28/07/2021 18:42

Interi është duke e mposhtur 3-0 në miqësore Crotonen.

Në këtë mbrëmje ka shënuar edhe afrimi më i ri, Hakan Çalhanoğlu.

Lexo Edhe:

Ai realizoi për 3-0 në minutën e 27′, derisa më herët kishin shënuar Federico Dimarco në minutën e 22’ për 2-0 dhe Federico Dimarco për 1-0 në minutën e 10’, raporton Gazeta Express.