Caktohet gjyqtari i ndeshjes Juventus-Porto - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

07/03/2021 12:26

Caktohet gjyqtari i ndeshjes Juventus-Porto

Futboll

Gazeta Express

07/03/2021 12:26

Björn Kuipers do të gjykojë të martën ndeshjen Juventus-Porto në Ligën e Kampionëve.

Zonja e Vjetër pret skuadrën portugeze në Allianz Stadium pas humbjes së tyre 2-1 në Stadio Do Dragao dy javë më parë.

Kuipers është caktuar si gjyqtar, me ndihmësit Sander van Roekel dhe Erwin Zeinstra.

Pol van Boekel është në krye të VAR, i ndihmuar nga Dennis Higler. /Gazeta Express/