Byrne, shfaqet provokative në ballinë në Marie Claire - Gazeta Express

Byrne, shfaqet provokative në ballinë në Marie Claire

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 20:45

Rose Byrne ka mahnitur të gjithë me foto seksi dhe elegante për numrin e fundit të revistës Marie Claire Australia.

Rose Byrne gjithmonë shkëlqen nëpër filma por kësaj radhe ajo ka shkëlqyer edhe në fotot e fundit që ka bërë për edicionin e korrikut të revistës Marie Claire Australia.

Lexo Edhe:

Brenda revistës, Rose (41) ka pozuar disa foto ku duket seksi dhe elegante derisa ajo që bie në sy është një foto me ngjyrë portokalli.

Në njërën prej tyre, aktorja e “Like a Boss” nuk ka të veshur jelek dhe tregon pak njërin gji. /GazetaExpress/