Butrinti, Tayna dhe Mozzik sjellin “PARE” – hit i verës - Gazeta Express
string(50) "butrinti-tayna-dhe-mozzik-sjellin-pare-hit-i-veres"

Butrinti, Tayna dhe Mozzik sjellin “PARE” – hit i verës

Muzike

Gazeta Express

17/06/2022 0:00

Treshja e këngëtarëve të njohur Butrint Imeri, Tayna dhe Mozzik kanë sjell këngën e tyre të re “PARE” që më siguri do të bëhet hit i verës

Derisa vitin e kaluar ishte Butrint Imeri që solli këngën “DALE” që u bë hit i verës dhe tashmë ka më shumë së 100 milionë klikime bashkë me Kidën dhe Ledrin, këtë vit ai ka zgjedhur një duet tjetër.

Është kënga “PARE” që Butrinti ka zgjedhur që ta ftojë në duet dy reperët, Tayna dhe Mozzik.

Klikoni KËTU për ta dëgjuar këngën…

Kënga është ritmike, tipike verore dhe Butrinti synon që edhe këtë verë ta këtë fjalën kryesore në tregun shqiptarë. /GazetaExpress/