Butrinti nesër e “çel”… verën, pas saj paralajmëron edhe dy super bomba - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

25/06/2020 20:19

Butrinti nesër e “çel”… verën, pas saj paralajmëron edhe dy super bomba

Rozë

Gazeta Express

25/06/2020 20:19

“Si përpara është kënga më e re e Butrint Imerit e cila pritet që të lansohet nesër në ora 14:00

Krijuesi i një sërë hitesh në Kosovë, si “Bella”, “Xhanëm”, “Hajt Hajt”, etj pritet që nesër edhe zyrtarisht të fillon sezonin e tij të verës.

Për këtë gjë, këngëtari Kosovar ka menduar mirë, sigurisht është mbushur edhe energji gjatë pandemisë së koronavirusit dhe kënga duket tepër e këndshme me një melodi tipike verore.

“Nesër e çelim verën me nëj super bombë me ‘positive vibe’. Mandej vazhdojmë edhe me dy superbomba tjera”, ka shkruar ai në Instastory.

Ai po ashtu në një postim në Instagram ka publikuar disa vargje që do t’i këndojë në këngën e tij të re “Si përpara”.

Ndërkohë kujtojmë se Butrinti ishte aktiv edhe gjatë koronavirusit ku kishte mbajtur një sesion akustik i cili ishte transmetuar në televizionin 7. /GazetaExpress/