Butrint Imeri “gatuan” hitin e radhës - Gazeta Express
string(35) "butrint-imeri-gatuan-hitin-e-radhes"

Muzike

Gazeta Express

27/06/2022 19:24

Butrint Imeri “gatuan” hitin e radhës

Muzike

Gazeta Express

27/06/2022 19:24

Këngëtari Butrint Imeri është rrugës për të sjellë edhe një hit për këtë verë

Gjatë ditës së djeshme ai ka paralajmëruar se do të sjell edhe një këngë të re dhe këtë do ta bëjë bashkë me një këngëtare tjetër, shumë aktuale, Kidën.

Lexo Edhe:

“Verë e nxehtë”, ka shkruar ai poshtë fotografisë në të cilën e ka etiketuar Kidën.

Në komentet poshtë është parë edhe një koment i Dafina Zeqirit.

Kujtojmë së para 10 ditëve Butrinti lansoi këngën “Pare” bashkë me Taynan dhe Mozzik, këngë e cila ka kaluar më shumë së 10.7 milionë klikime vetëm në YouTube. /GazetaExpress/