Butrint Imeri e “kall” Luzernin - Gazeta Express
string(29) "butrint-imeri-e-kall-luzernin"

Muzike

Gazeta Express

10/10/2021 19:12

Butrint Imeri e “kall” Luzernin

Muzike

Gazeta Express

10/10/2021 19:12

Këngëtari Butrin Imeri tashmë ka filluar sezonin vjeshtor të koncerteve

Ai është parë këto ditë duke kënduar në një koncert në Luzern të Zvicrës, e ku duket se këngëtari ka argëtuar fansat e tij tejmase.

Lexo Edhe:

“Çka mendoni ju?”, ishte një pyetje që ai e ka bërë poshtë videos së tij në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)

Kujtojmë se kënga e fundit e Butrintit, “Kuku” është shndërruar shpejt në një hit viral në Internet dhe deri tani ka 9.4 milionë klikime. /GazetaExpress/