Butrint Imeri dhe Don Xhoni thyejnë rekord në Amerikë - Gazeta Express
string(53) "butrint-imeri-dhe-don-xhoni-thyejne-rekord-ne-amerike"

Muzike

Gazeta Express

25/12/2022 17:12

Butrint Imeri dhe Don Xhoni thyejnë rekord në Amerikë

Muzike

Gazeta Express

25/12/2022 17:12

Dyshja shqiptare ka mbajtur një koncert për Krishtlindje në New York.

Acari i ftohtë që po mbretëron në Amerikë nuk e ka ndalur Don Xhonin dhe Butrint Imerin që të mbajnë një koncert të madh atje.

Lexo Edhe:

Në koncertin, ku pritej që të këndonte edhe këngëtarja Era Istrefi por që në momentet e fundit ajo nuk pati vizë për të udhëtuar, për atmosferën është përkujdesur dyshja kosovare, Don Xhoni e Butrint Imeri.

E publiku duket se ka qenë i madh derisa ata kanë kënduar këngët bashkë me dy këngëtarët kosovar. /GazetaExpress/