Butrint e paralajmëron një surprizë interesante për fansat e tij - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

07/05/2020 23:43

Butrint e paralajmëron një surprizë interesante për fansat e tij

Rozë

Gazeta Express

07/05/2020 23:43

Këngëtari Butrint Imeri ka paralajmëruar vazhdimisht fansat e tij për diçka të re që do ta sjell gjatë pandemisë se COVID-19

Këtë ai e ka paralajmëruar me disa foto që ka postuar në rrjetet sociale, ku edhe ka folur për këtë projekt të tij të ri.

“E shtunë ora 22:30, @Televizioni 7”, ka shkruar Butrinti duke paralajmëruar kështu surprizën e tij që do ta realizojë në bashkëpunim me Televizionin 7.

View this post on Instagram

e Shtunë, ora 22:30 @ Televizioni T7

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Butriti njihet për inovacionet e tij në këngë dhe stilin e tij interesant.

Ç’është e vërteta Butrinti edhe më parë e ka paralajmëruar realizimin e disa këngëve dhe këtë vit ishte në plan të lansojë  ato,  por pandemia e COVID-19 ka bërë që ato të shtyhen për një kohë të pacaktuar./GazetaExpress/