Butler lënë name me të dashurën e tij pas ribashkimit - Gazeta Express
string(53) "butler-lene-name-me-te-dashuren-e-tij-pas-ribashkimit"

Butler lënë name me të dashurën e tij pas ribashkimit

TV/Film

Gazeta Express

25/10/2022 19:17

Gerard Butler është parë duke përqafuar të dashurën e tij Morgan Brown para se ta kap atë për beli gjatë pushimeve të tyre romantike në Firencë të Itali.

Ata janë ribashkuar përsëri pasi që vitin e kaluar ishin ndarë, derisa janë në lidhje prej vitit 2014.

Gerard Butler dhe Morgan Brown janë dukur më shumë së kurrë të dashuruar teksa ata kanë shijuar një dalje romantike të dielën në Firencë teksa kanë filluar pushimet e tyre të këndshme në Itali.

Çifti nuk kanë ditur të heqin duart nga njëri-tjetri teksa kanë shkëmbyer puthje dhe ledhatime në rrugët e qytetit, pavarësisht se ishin në natyre dhe rrugë publike të tij. /GazetaExpress/