Burri thotë se ka parë tufë flokësh që dilnin nga varri - Gazeta Express

Burri thotë se ka parë tufë flokësh që dilnin nga varri

Lajme

Gazeta Express

19/09/2021 7:02

Një burrë publikoi videon e ngjarjes që e përjetoi kur kaloi pranë një varri shekullor dhe pa një tufë “flokësh njerëzor” që dilnin nën gurin e varrit.

Videoja e Joel Morrison, nga Kalifornia në SHBA u publikua në “Daily Mail” dhe ka marrë shumë shikime.

Lexo Edhe:

Ai e kishte parë se floket dilni nga nje e çarë e një varri 100 vjeçar gjatë një vizite në Varrezat Katolike të Shën Jozefit në Sacramento.

Ai thote se do dërgojë mostrën për ekspertizë.