Burri nga Suhareka njofton policinë: Më është larguar gruaja nga shtëpia - Gazeta Express
string(71) "burri-nga-suhareka-njofton-policine-me-eshte-larguar-gruaja-nga-shtepia"

Burri nga Suhareka njofton policinë: Më është larguar gruaja nga shtëpia

Lajme

Gazeta Express

04/10/2022 9:00

Një burrë nga Suhareka ka njoftuar Policinë e Kosovës se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia.

Ai i ka thënë policisë se nuk dihet gjë për vendndodhjen e saj.

Lexo Edhe:

“Suharekë 02.10.2022-09:00.  Me 03.10.2022 një mashkull  kosovar ka raportuar se  bashkëshortja  e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Rasti është duke u hetuar.