Burri nga Mitrovica e raporton të zhdukur gruan e tij - Gazeta Express
string(53) "burri-nga-mitrovica-e-raporton-te-zhdukur-gruan-e-tij"

Lajme

Gazeta Express

02/10/2022 9:00

Burri nga Mitrovica e raporton të zhdukur gruan e tij

Lajme

Gazeta Express

02/10/2022 9:00

Një burrë ka njoftuar policinë se gruaja e tij ka dalë nga shtëpia me datën 30 shtator dhe më nuk është kthyer.

Rasti është duke u hetuar nga policia.

Lexo Edhe:

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Mitrovicë 30.09.2022 – 06:00. Me 01.10.2022 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende. Rasti është duke u hetuar, nga njësitet relevante.