Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k**** - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

17/01/2020 19:31

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k****

Rozë

Gazeta Express

17/01/2020 19:31

Burri i Tunës, Patris Berisha, ka shkruar një status në llogarinë e tij në Facebook drejtuar Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Berisha i thotë LDK’së ‘LDK ma hongsh kakën’. E kjo ndoshta sepse është i frustruar pas zhvillimeve të fundit ku Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK nuk po mund të arrijnë një marrëveshje për bashkëqeverisje.

Statusi i tij është pritur me reagime nga më të ndryshmet. Komentet dhe pëlqimet nuk kanë munguar gjithashtu./Express/