Burim Zekiqi nënshkruan me Vëllaznimin - Gazeta Express
string(38) "burim-zekiqi-nenshkruan-me-vellaznimin"

Sport

Gazeta Express

22/07/2022 16:25

Burim Zekiqi nënshkruan me Vëllaznimin

Sport

Gazeta Express

22/07/2022 16:25

KB Vëllaznimi po vazhdon me përforcimin e skuadrës për sezonin e ri.

Klubi gjakovar ka njoftuar këtë të premte për arritjen e marrëveshjes me Burim Zekiqin, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

25-vjeçari së fundi ishte pjesë e Trepçës, teksa më herët ka luajtur edhe te Peja.

Mitrovicasi luan në pozitën 4.

Njoftimi i plotë nga KB Vëllaznimi:

“Basketbollisti nga Mitrovica i gjatë 200cm luan në poziten 4️. Burimi shumicen e karieres se tij e kaloj tek KB Trepqa , por ishte pjesë edhe e KB Peja. Armë të fort e ka gjuajtjen për 3 pikë dhe pritet të jetë një ndihmë e madhe për ekipin”. /Gazeta Express/