Burak dhe Fama sjellin një superbaladë për Shën Valentin - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/02/2020 23:04

Burak dhe Fama sjellin një superbaladë për Shën Valentin

Rozë

Gazeta Express

14/02/2020 23:04

Të gjithë po festojnë Shën Valentinin por këngëtarët e kanë shfrytëzuar këtë ditë për të sjell këngë melankolike

Pikërisht në Ditën e të Dashuruarve, Burak dhe Fama kanë sjell një baladë e cila do të bëj që shumë çifte.

“Gëzuar për ty” titullohet kjo këngë e cila është lansuar sonte dhe është projekti i parë për këtë vit nga Buraku dhe Fama të cilët gjatë verës janë më të angazhuar nëpër dasma. /GazetaExpress/