Bukuroshja e “Love Island” tregon se si kishte pasur probleme me zemër - Gazeta Express
string(68) "bukuroshja-e-love-island-tregon-se-si-kishte-pasur-probleme-me-zemer"

Yjet

Gazeta Express

29/04/2022 20:51

Bukuroshja e “Love Island” tregon se si kishte pasur probleme me zemër

Yjet

Gazeta Express

29/04/2022 20:51

“Isha tepër e dobësuar”. Olivia Attwood ka treguar se ajo kishte probleme me zemër për shkak të “stërvitjeve të shumta” kur ishte atlete si tinjexhere dhe teksa ëndërronte që të ishte vrapuese në Olimpiadë

Ylli i Love Island, Olivia Attwood thotë se ishte rrugës për t’u bërë një yll olimpik nëse nuk do të ishte stërvitur më shumë sa duhet si tinejxhere – gjë që dërgoj në probleme me zemrën.

Lexo Edhe:

Tashmë një e dashur për shumë teleshikues, 30 vjeçarja është në emisionin e ri të ITV, “The Gamnes dhe rikthimi në sporte” ka bërë që asaj t’i kthehen kujtimet e dhimbshme sa ishte atlete.

Ajo ka pranuar se stërvitjet e dëmtuan dhe këtë ia ka thënë njërit prej trajnerëve, të cilit i tha se mos përmbushja e këtij potenciali e la atë “zemërthyer”. /GazetaExpress/