Bukuroshja e “Love Island” thotë se bëri tetë herë marrëdhënie brenda dite - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 20:16

Bukuroshja e “Love Island” thotë se bëri tetë herë marrëdhënie brenda dite

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 20:16

Ylli i Love Island 2021 dhe i OnlyFans, Shannon Singh ka pranuar se ajo ka bërë tetë herë seks në ditë dhe i “ka pëlqyer shumë”. Ajo po ashtu ka pranuar se ishte babai i saj “striptizer” që e frymëzoi për karrierën e saj

E sapo rekrutuar në Love Island 2021, Shannon Singh ka bërë disa deklarata tepër të nxehta në muajt e fundit.

Lexo Edhe:

Në një intervistë për emisionin “Who’s Your Daddy” e paraqet skocezen 22 vjeçare – babai i së cilës është nga Birmingham por ka prejardhje nga India është një ish striptizer – ka pranuar se asaj i pëlqen shumë seksi, duke thënë se ka bërë atë tetë herë brenda një dite.

Ajo po ashtu ka thënë se “në të tetë herët i ka pëlqyer” dhe se i pëlqen të jetë vetvetja në karrierë. /GazetaExpress/